Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/ukrpem/www/www.ukrpem.kiev.ua/wordpress/wp-config.php:1) in /sata1/home/users/ukrpem/www/www.ukrpem.kiev.ua/wordpress/wp-content/plugins/qtranslate/qtranslate_core.php on line 71
ООО "УкрПроектЭнергоМонтаж" | Предоставление комплекса экспертных консалтинговых и аудиторских услуг в сфере энергетики

ТОВ «УкрПроектЕнергоМонтаж» спеціалізується на наданні комплексу експертних консалтингових і аудиторських послуг у сфері енергетики.

Компанія виконує проектні роботи, постачання устаткування і матеріалів, будівництво і монтаж енергетичних об’єктів промислового і цивільного призначення.

Секрет успіху компанії ТОВ «УкрПроектЕнергоМонтаж» полягає у трьох основних складових: команда висококваліфікованих професіоналів, інноваційні технології і індивідуальний підхід.

Компанія має передбачені законом і необхідні для роботи ліцензії та дозволи.

За свою довгу історію компанія була перейменована і перетворена. Так, ТОВ «Аякс», засноване в 1996 році, було перейменоване в ТОВ «УкрПроектЕнергоМонтаж», а 28 травня 2012 року вважається датою заснування ТОВ «УкрПроектЕнергоМонтаж».

За тривалий час своєї роботи компанія зарекомендувала себе як стабільний і професійний партнер. ТОВ «УкрПроектЕнергоМонтаж» користується заслуженою довірою і пошаною з боку своїх клієнтів, серед яких підприємства енергетичної галузі і державні замовники.

ТОВ «УкрПроектЕнергоМонтаж» високо цінує довіру партнерів і прагне до встановлення довгострокових і взаємовигідних відносин.

Про компанію

Послуги, що надаються компанією:

  • Проведення комплексного та локального енергетичного аудиту, розробка рекомендацій зі зниження витрат на енергоносії та підвищення ефективності їх використання на основі застосування інноваційних технологій.
  • Проектні роботи для усіх видів промислового будівництва, житлових і громадських споруд.
  • Проектування внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж і систем.
  • Технологічне проектування об’єктів електроенергетики, котельних установок, електричного устаткування, систем опалювання і пристроїв обліку енергоносіїв.
  • Будівельні роботи з реконструкції об’єктів, мереж і споруд.
  • Монтаж інженерних споруд і мереж, технічного устаткування, котельних установок, систем опалювання, об’єктів електроенергетики, електричного устаткування.
  • Виконання пуско-налагоджувальних робіт.
  • Інжинірингові послуги у сфері будівництва.

Послуги

Якщо Ви зацікавлені у співробітництві з нами, просимо звертатися за нижче вказаними контактами:

Телефон / факс: (044) 599-50-61

E-mail: ukrpem@ukrpem.kiev.ua

Будемо раді партнерству із Вами!

Контакти